STOMATOLOGIA

ORTHOCAPS niewidoczne nakładki ortodontyczne


System i jego zalety

Inteligentna technologia nakładek zapewnia precyzyjne i widoczne wyniki

System Orthocaps® TwinAligner® wyznaczył nowe standardy w leczeniu ortodontycznym.

Jest owocem praktycznego doświadczenia połączonego z wykorzystaniem wysokiej klasy biokompatybilnych materiałów.

Wynikiem jest niewidoczna, wysoce skuteczna i dobrze tolerowana metoda korekcji, odpowiednia niemal dla każdego przypadku.

Nakładki Orthocaps® wyznaczają nowy standard dzięki dwóm innowacyjnym w zakresie efektywności i dokładności wyników: dwuskładnikowy materiał połączony z technologią TwinAligner®.

 

 

Nasza oferta

Na każdy problem istnieje rozwiązanie

Od prostej korekcji estetycznej po bardziej złożone wady zgryzu, Orthocaps® jest skutecznym rozwiązaniem dla niemal 90% przypadków. Każdy pacjent korzysta z dokładnego i indywidualnie prowadzonego planu leczenia.

 

 

Dawno minęły czasy, kiedy metalowe aparaty były jedyną metodą korekcji wad zgryzu. System TwinAligner Orthocaps® to dyskretne, przeźroczyste i wyjmowane nakładki, które skutecznie i bezboleśnie korygują wadliwe ustawienie zębów.

Orthocaps® dostosowuje się do Twojego stylu życia przy pomocy dwóch różnych nakładek na dzień i na noc. To innowacyjny sposób leczenia ortodontycznego, który jest nie tylko estetyczny i skuteczny, ale także niezykle komfortowy.

                

#Orthocaps® jest

 

 

Kto może ich używać ?

Od prostej korekty estetycznej do bardziej złożonych wad zgryzu. Orthocaps® jest rozwiązaniem dla niemal 90% przypadków dzięki swojemu systemowi specjalnie dostosowanemu do wieku i potrzeb pacjentów ( dzieci, nastolatki lub dorośli ).

Nie wahaj się skontaktować z nami. Dowiedz się, który system Orthocaps® najbardziej Ci odpowiada.

 

 

 

KONTAKT

44-100 Gliwice
ul. Głowackiego 1
tel.: 32 232 68 68
info@euromed-baryluk.pl
wyznacz trasę