STOMATOLOGIA

Stomatologia dziecięca

Mamy duże doświadczenie w pracy z Małymi Pacjentami.

Wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się ze stresem, bólem i negatywnymi wspomnieniami.
Prawdziwa opieka nad dziećmi i młodzieżą to przede wszystkim profesionalna profilaktyka i niedopuszczanie do problemów stomatologicznych np poprzez wykorzystanie ozonu czy metody ICON.

Nasz personel zna potrzeby i obawy małych pacjentów i podchodzi do nich z dużą wyrozumiałością. Dzieci chętnie poddaja sie zabiegom kiedy mogą w nich aktywnie uczestniczyć np. poprzez współne oglądanie zębów kamerą wewnątrzustną, wybór kolorowych wypełnień TwinkiStar czy otrzymania ciekawej nagrody po każdej wizycie.

Radiologia Dla Dzieci

Zdarza się że w podczas leczenia stomatologicznego dziecka potrzebna jest diagnostyka radiologiczna. 
W trosce o ochronę zdrowia naszych małych pacjentów Euromed Baryluk wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki RTG: Pantomograf CS 8100 3D wykonuje zdjęcia pantomograficzne w specjalnym programie pediatrycznym z możliwością ograniczenia obszaru prześwietlanego np. tylko do zębów bocznych (zawiązki ósemek) lub przednich (zęby dodatkowe), co minimalizuje dawkę promieniowania do niezbędnego minimum. 
Nasza klinika jako jedna z nielicznych placówek w regionie wykonuje trójwymiarowe zdjęcia tomograficzne 3D w polu 4X4cm dedykowanym dla dzieci.
 

KONTAKT

44-100 Gliwice
ul. Głowackiego 1
tel.: 32 232 68 68
info@euromed-baryluk.pl
wyznacz trasę