STOMATOLOGIA

Personel stomatologiczny

lek. stom. Katarzyna Kępa-Baryluk

Chirurg stomatolog. Specjalizacja implantologia, implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna.

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej. W 1994 r. uzyskała specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Doświadczony chirurg implantolog. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach z zakresu wykonywania implantacji oraz przeszczepów kostnych i tkanek miękkich.

Jest stomatologiem ogólnie praktykującym, jednak leczenie chirurgiczne, a  w szczególności periodontologia oraz implantologia jest jej największą pasją.
Praktykę prywatną w Gliwicach prowadzi od 1992 roku.

Wraz ze swoim zespołem dba, aby zabiegi w pełni odpowiadały oczekiwaniom  pacjentów.

Członek wielu naukowych stowarzyszeń m. in.:

Przyjmuje w godzinach:
Wt, Czw 10:00 - 14:00
Pn, Śr.    15:00 - 19:00

 

 Lek. stom. Ewa Lasicz-Pijet

Lekarz Stomatolog - Endodonta

Jest absolwentką Wydziału Stomatologii i Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracując jako lekarz stomatolog stara się podnieść swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Zajmuje się stomatologią w pełnym zakresie, zwłaszcza nowoczesną endodoncją , z wykorzystaniem mikroskopu operacyjnego, co pozwala na leczenie trudnych i skomplikowanych przypadków w zakresie leczenia kanałowego.

 

Przyjmuje w godzinach:
Pn  9:00 - 13:00
Śr 14:00 - 19:00

Pt  9:00 - 13:00

 

 

lek. med. Bogdan Zieliński

Specjalista chirurgii szczękowej - Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. 

W 1995 roku uzyskał  I st. specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 1999 II st. specjalizacji z chirurgii szczękowej.   

Od 1995 roku asystent oddziału chirurgii szczękowej Woj.Szpit.Specjalistycznego w Sosnowcu, a w latach 2000-2006 z-ca ordynatora oddziału. 

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. 

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz European Association of Dental Implantology OSIS-EDI. 

Uczestnik kongresów oraz kursów krajowych i zagranicznych poświeconych tematyce  implantologicznej w tym drugiej edycji Curriculum of Oral Implantology  organizowanym przez Uniwersytet im. Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem. 

Swoją przygodę z implantologią rozpoczął 20 lat temu.  

Ma na koncie ponad trzy tysiące wszczepionych implantów. Specjalizuje się w operacjach zatok oraz skomplikowanych rekonstrukcjach kostnych

Współpracuje od lat z kilkoma gabinetami na terenie Śląska realizując w nich swą  zawodową pasję.

Lek. Den. Ortodonta Anna Banyś-Urbańska

Absolwentka Wydziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu.

Poza wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie posiada tytuł specjalisty, gwarantujący wysoki standard diagnostyki i nowoczesnego leczenia ortodontycznego.

Pracownik dydaktyczny Śląskiej Akademii Medycznej.

Stale pogłębia swoją wiedzę korzystając z fachowej literatury i

uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach oraz zjazdach naukowych w Polsce i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society.

Oferuje szeroki leczenia ortodontycznego dzieci jak i dorosłych.

Lek. Dent. Piotr Majewski

Absolwent Wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.
Stale podnosi swoje kwalifikacje i zakres wykonywanych zabiegów uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
W pracy zawodowej preferuje przeprowadzanie procesu leczenia w sposób beztresowy oraz bezbolesny.

 

 

 

 

Lek. Dent. Natalia Mosur

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych. Traktując stomatologię jako swoją pasję, stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikację poprzez szkolenia oraz kursy. Dużą wagę przywiązuje do adaptacji dzieci do wizyt stomatologicznych już od najmłodszych lat, oraz by te wizyty były beztresowe dla naszych pacjentów.

 

 
 

 

Patrycja Jasto

Patrycja Jasto

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego w Zabrzu. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Na codzień jest twórcza, kreatywna, otwarta na ludzi. Swoją pracę traktuje jako powołanie, lubi pracować z ludźmi, nawiązywać relacje.

Jej praca ma charakter podwójny - poprzez zabiegi profilaktyki dba o zdrowie i higienę jamy ustnej, jednocześnie edukując pacjenta - jak prawidłowo dbać o zęby. Upiększa uśmiechy naszych pacjentów poprzez piaskowanie, scaling oraz nieinwazyjne hamowanie rozwoju próchnicy przy zastosowaniu preparatu ICON.

Dba również o naszych najmłodszych pacjentów oferując im zabiegi fluoryzacji oraz przeprowadzanie instruktaży.

 

 

Alina Jendrysik

Manager Kliniki

W Euromed Baryluk zajmuje się organizacją oraz zarządzaniem.Wieloletnie doświadczenie w planowaniu pracy personelu, ukończone szkolenia oraz wysokie zdolności organizacyjne przekładają się na wiedzę niezbędną do sprawnego działania kliniki. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i kongresach. Do jej zadań należy również wsparcie i doskonalenie metod rejestracji, jak również koordynowanie oraz monitorowanie wszystkich procesów związanych z profesjonalną obsługą pacjenta. W pracy niezmiernie sumienna i skrupulatna.

 

 

 

 
 

 

KONTAKT

44-100 Gliwice
ul. Głowackiego 1
tel.: 32 232 68 68
info@euromed-baryluk.pl
wyznacz trasę